КМДА Київська міська державна адміністрація


11 травня 2021

Дарниця відзначила Міжнародний день сім’ї та День матері

Дарниця відзначила Міжнародний день сім’ї та День матері
Два із найбільш душевних свят – День матері та День сім’ї уже стоять на порозі. Тож 10 травня у парку «Партизанська слава» відбулась концертна програма в рамках Міжнародного дня сім’ї та Дня матері.
Основна ідея сьогоднішнього свята - це організація цікавого та змістовного сімейного дозвілля як запоруки міцної сім'ї, яка досягається завдяки створенню безпечного відпочинкового простору для сімей із дітьми різних категорій, інтерактивна презентація соціальних послуг для сімей з Дарницького району.
На початку святкового концерту усіх матерів із цим зворушливим святом привітала заступник голови Київської міськдержадміністрації Марина Хонда. У своїй шанобливій промові вона дякувала усім жінкам за ніжний прояв турботи і уваги до кожної дитини, за мудрість і терпіння, за працю й неймовірні старання, за душевне тепло і спокій, за найвищу материнську любов.
До вітань долучився й голови Дарницької райдержадміністрації Ярослав Лагута, який відзначив особливу роль Дарниці як місця для сімейного затишку та відпочинку, а також поінформував гостей заходу, що наразі в Дарницькому районі столиці проживає майже 3000 багатодітних родин. Після чого присутнім матерям, дружинам і матерям воїнів АТО, родинам, які прожили у шлюбі понад 40 років, прийомним матерям і багатодітним жінкам було вручено подяки й квіти від міської влади.
На творчих майданчиках діти і батьки із дотримання карантинних норм та обмежень брали участь у різноманітних майстер-класах, які проводили керівники гуртків клубів за місцем проживання і представники громадських організацій.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.