Головна  →  Новини  →  9 травня 2021

Дарниця вшановує День пам’яті та примирення та відзначає 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дарниця вшановує День пам’яті та примирення та відзначає 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Біля "Монументу мужності", що знаходиться у парку "Привокзальний" відбулася головна урочиста церемонія з вшанування трагічних подій минулого. Сьогодні, голова Дарницької райдержадміністрації Ярослав Лагута, його перший заступник Микола Калашник, разом з ветеранами війни, волонтерами, представниками громадськості взяли участь у поминальному молебні та покладанні квітів до пам’ятного місця.
"У цей день ми зустрілися на цьому місці, щоб вшанувати захисників Вітчизни, які ціною власного життя та здоров'я вибороли нам перемогу над нацизмом. Зичу міцного здоров'я та довголіття усім ветеранам та їхнім сім'ям. Я дуже вдячний дарничанам, які сьогодні прийшли на захід разом із дітьми. Це найкращий приклад єднання поколінь і саме через спілкування з ветеранами наші діти розумітимуть, що "Ніколи знову!' - зазначив в своїй промові Ярослав Лагута.
Сьогодні в Дарницькому районі відбулися покладання та зустрічі з ветеранами одночасно до більше десятка монументів та пам'ятних знаків, які, так чи інакше, пов'язані з подіями 76-річної давнини.
Перейти до спискуВерсiя для друку