Головна  →  Новини  →  5 травня 2021

Відбулися навчання з протидії лісовим пожежам

Відбулися навчання з протидії лісовим пожежам
30 квітня 2021 року відбулися показові навчання на тему: «Дії органів управління і сил цивільного захисту територіальної підсистеми міста Києва єдиної державної системи цивільного захисту щодо виконання завдань з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у разі виникнення лісових пожеж»
Під час проведення показового навчання на базі Дарницького району міста Києва, а саме – на території Микільського лісництва КП «Дарницьке лісопаркове господарство» працівники Дарницької райдержадміністрації, міських та профільних служб взяли участь у названих навчаннях, під час яких були відпрацьовані дії щодо гасіння лісових пожеж всіх типів.
До навчань були залучені підрозділи та підприємства, що належать до єдиної територіальної підсистеми цивільного захисту, зокрема: Київська комунальна аварійно-рятувальна служба «Київська служба порятунку», Головне управління ДСНС України в місті Києві, його структурні підрозділи, сили та засоби, Головне управління Національної поліції у місті Києві, Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, «Муніципальна охорона», комунальні підприємства, Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва, Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України та інші.
Учасниками навчань були здійснені показові дії з проведення наступних рятувальних робіт:
• Виявлення порушників з розведення багаття у лісі;
• Гасіння лісової пожежі та надання екстренної медичної допомоги потерпілим;
• Проведення повітряної розвідки за допомогою квадрокоптера тощо…
«Для району - цей захід є дуже важливим, тому, що третя частина Дарницького району - це ліс і зелені зони. Зараз люди, які тривалий час знаходилися на карантині, масово вийдуть на природу. А це завжди пов'язано з розведенням багаття. Тому, постійно існує небезпека лісових пожеж. Ми, на районному рівні, завжди знаходимося, як то кажуть, "в тонусі", для попередження виникнення таких випадків. Сьогодні - ми приймаюча сторона дуже масштабного заходу і сподіваюся, сьогодні відпрацюємо навички запобігання трагедій у вигляді лісових пожеж, які виникали в минулому», - зауважив голова Дарницької райдержадміністрації Ярослав Лагута.
«З початку року ми ліквідували вже 100 пожеж. А сезон пікніків ще попереду. Лісові пожежі - це загроза і для екології, і для здоров'я та життя людей. Наше завдання на сьогоднішніх навчаннях - це відпрацювати комплекс дій, щоб якомога оперативніше реагувати на виклики», - зазначив заступник голови Київської міськдержадміністрації Петро Пантелеєв.

Файл документа: 180329136_3990196031047822_4230129904269625241_n.jpg

Перейти до спискуВерсiя для друку