РОДИНИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ТА ДІТИ УЧАСНИКІВ АТО У КИЄВІ МАТИМУТЬ ДОДАТКОВУ ПІДТРИМКУ

22 квітня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 86 депутатів підтримали  рішення щодо надання додаткових пільг та гарантій киянам-учасникам АТО та членам їхніх сімей, сім’ям киян-Героїв Небесної Сотні та постраждалим учасникам Революції Гідності. Про це повідомив депутат Київської міської ради, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він додав, що раніше в комунальних школах безкоштовно харчувалися лише діти киян-учасників АТО, Героїв Небесної Сотні та постраждалих учасників Революції Гідності з 5-11 класів. Тепер же додаються ще й 1-4 класи. За словами Валентина Мондриївського, розширення пільг для цих категорій дасть змогу фінансувати з бюджету міста харчування для дітей, яке раніше не передбачалося.

«Ми врахували пропозиції та побажання, що надходили до міської ради, про урівняння певних категорій громадян до пільгових. Прийняття цих рішень дадуть можливість учням 1-4 класів – дітям батьків, які належать до зазначених категорій, – отримувати безкоштовне харчування в школах нашого міста. Звісно, це збільшення навантаження на столичний бюджет, проте питання допомоги дітям є більш важливим», – зазначив Валентин Мондриївський.

Перейти до спискуВерсiя для друку