Головна  →  СБУ інформує!  →  22 квітня 2021

У Києві СБУ викрила на корупції посадовця Державної міграційної служби

За інформацією пресцентру Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області, Служба безпеки України викрила на системній корупції начальника відділу з питань тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області.

Оперативники спецслужби встановили, що держслужбовець вимагав з іноземців неправомірну вигоду за сприяння в отриманні посвідок на постійне проживання. Так, за $9 тис. посадовець обіцяв сприяння у отриманні документів трьом громадякам Ліванської Республіки. Правоохоронці задокументували отримання посадовцем $3 тисяч – першої частини неправомірної вигоди.

Затримали зловмисника в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України поблизу торгівельного центру у Деснянському районі столиці одразу після одержання другої частини неправомірної вигоди. У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України вирішується питання про оголошення зловмиснику про підозру. Перевіряється можлива причетність посадовця до інших фактів вимагання грошей з іноземців.

Заходи із викриття протиправної діяльності проводились спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури та за сприяння керівництва ЦМУ ДМС у місті Києві.

Перейти до спискуВерсiя для друку