Головна  →  громадська рада  →  20 листопада 2020

З Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, на площі біля Дарницької райдержадміністрації, із дотриманням усіх проти епідемічних правил, відбулося вшанування учасників громадянського подвигу, які восени 2004 та у листопаді 2013 – лютому 2014 років постали на захист демократичних цінностей, відстоявши національні інтереси і європейський вибір нашої держави.
Усі присутні поклали квіти до меморіальної композиції «Пам’яті Героїв Євромайдану» (перенесеної у нове місце в рамках підготовки до реконструкції площі у сквері на вул. Олександра Кошиця) і вшанували пам'ять загиблого дарничанина - Героя Небесної Сотні Юрія Пасхаліна та усіх, хто приймав участь у подіях тих днів та загинув, хвилиною мовчання.
Освячення композиції і панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні провели Отець Андрій Боднарук - протоієрей Парафії Святих Бориса і Гліба УГКЦ на Позняках та протоієрей Храму Святих Апостолів Петра і Павла ПЦУ.
У заході взяли участь: голова Дарницької райдержадміністрації Ярослав Лагута, заступник голови Дарницької райдержадміністрації Василь Лозовий, керівник апарату Дарницької райдержадміністрації Юрій Володін, голова громадської ради при Дарницькій райдержадміністрації Геннадій Сінцов разом з членам ради, члени Ради волонтерів при Дарницькій райдержадміністрації, члени Духовної Ради Церков при Дарницькій райдержадміністрації, представники ОСНів Дарницького району, громадськість та інші.
Низький уклін і вічна слава Героям Небесної Сотні.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Перейти до спискуВерсiя для друку