Головна  →  Новини  →  14 грудня 2020

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Минає рік за роком після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, а в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій. 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.

По суті, це була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

Сьогодні в Дарницькому районі проживають 5 тисяч 314 учасників ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність.

Ми не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь. Будьмо ж гідними їх, згадаймо поіменно загиблих, шануймо усіх, хто сьогодні поряд з нами. Наш спільний обов’язок - оточити їх належною турботою та увагою.

Бажаю кожному з вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах, довгих та щасливих років життя.
А тим, кого з нами вже немає – вічна і світла пам’ять…

З повагою                                                                                         Ярослав Лагута

Перейти до спискуВерсiя для друку