Головна  →  Новини  →  3 грудня 2020

Найдовший Самчиківський розпис - новий рекорд в Дарницькому районі

Найдовший Самчиківський розпис - новий рекорд в Дарницькому районі
В Дарницькому районі встановили Національний рекорд, створивши найдовший Самчиківський розпис.
Новим креативним артоб’єктом району відтепер є паркан вздовж спеціалізованої загальноосвітньої школи № 105, що на вулиці Сімферопольській,10. Саме цей паркан тепер прикрашає традиційний український орнамент.
Починаючи з 12 вересня, упродовж всього 10 робочих днів, громадськість та небайдужі мешканці мікрорайону розмалювали залізобетонний паркан, на 57 секцій якого нанесли яскравий Самчиківський розпис. Представниця Книги рекордів України зареєструвала новий Національний рекорд України у категорії «Найдовший Самчиківський розпис довжиною 86 метрів».
«Це яскравий приклад співпраці влади та громади у реалізації громадського проєкту. Дарницька райдержадміністрація і надалі підтримуватиме подібні ініціативи. На цьому ми не зупиняємося та продовжуємо реалізовувати подібні проєкти на інших парканах чи навіть муралах району», - зазначив
Ярослав Лагута.
«Місцеві жителі спочатку придивлялися, що робиться, а потім бралися за пензлі та малювали разом з нами. Найприємніше у цьому проєкті — допомога та підтримка людей», - зазначила Марина Казаченко.
Перейти до спискуВерсiя для друку