Головна  →  Новини  →  20 листопада 2020

Інформація про проведення консультацій з громадськістю для визначення пріоритетності заходів, які планується включити до бюджетних запитів Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації на 2021 рік

Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією як головним розпорядником коштів бюджету міста Києва розпочато формування бюджетних запитів до проєкту бюджету міста Києва на 2021 рік.

Одним із принципів бюджетної системи України є принцип публічності та прозорості, який полягає в інформуванні громадськості з питань складання, розгляду, затвердження, виконання державного та місцевих бюджетів, а також контролю за виконанням державного та місцевих бюджетів.

Відповідно до статті 7 пункту 10 Бюджетного кодексу України та частини 2 статті 5 Бюджетного регламенту, затвердженого рішенням Київської міської ради від 16.05.2019 № 903/7559 проводиться робота по формуванню показників видаткової частини проєкту бюджету міста Києва на 2021 рік. Пропонуємо долучитися до бюджетного процесу шляхом надання обґрунтованих пропозицій щодо доцільності реалізації конкретних заходів за рахунок бюджетних коштів.

Граничні обсяги видатків на 2021 рік, які доведені Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації по галузі «Житлове господарство», передбачають проведення капітального ремонту за об’єктами, по яких мешканцями прийнято рішення про співфінансування відповідно до Положення про співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.12.2016 № 780/1784.

Пропозиції щодо пріоритетних заходів, які планується включити до бюджетних запитів Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації на 2021 рік, просимо надсилати до Фінансового управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації на електронну пошту darfin@drda.gov.ua

Телефон для звернень 565-41-30 Гаєвська Ірина Іванівна.

Пропозиції приймаються до 15 години 23.11.2020 року.

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку