Головна  →  Новини  →  13 жовтня 2020

Вітаємо з Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва

Вітаємо з Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва

Шановні воїни, ветерани війни і військової служби, захисники рідної землі! Уже 7 років поспіль в Дарницькому районі, як і в кожному куточку нашої країни відзначається День захисника України, який нероздільно пов’язаний із розвитком українського війська та його військових традицій.

У цей день українці шанують воїнів, які в різні часи обороняли і обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність, усіх захисників України незалежно від службового становища та статі.

Історія цього свята має давню традицію. Це свято пов’язане з розвитком війська від часів Русі. Покрову Пресвятої Богородиці відзначали козаки, за що свято отримало другу назву – Козацька Покрова.

З початком сучасної російсько-української війни майже чотириста тисяч українців взяли зброю до рук у лавах Збройних Сил, Національної гвардії, правоохоронних органів і добровольчих формувань, щоб зупинити агресію Російської Федерації та відстояти незалежність України.

34 дарничанина, що є нащадками хоробрих українських козаків із честю відстояли нашу землю на Сході України та віддали за неї найцінніше – своє життя. Їхня мужність та відвага наповнюють наші серця і душі гордістю та вірою.
Чимало дарничан продовжують вперто незламно стояти на захисті суверенності та недоторканості України, прав та свобод нашого народу.

Нехай Ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються і у повсякденному житті, щоб вдома на вас постійно чекав затишок і мир. І нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

В це світле свято бажаю Вам родинного щастя, сімейного затишку, невичерпної енергії, міцного козацького здоров’я!

 

 

Голова                                                                                                            Ярослав Лагута

Перейти до спискуВерсiя для друку