Головна  →  Новини  →  13 серпня 2020

Найкращий медичний університет України відчинив свої двері для майбутніх медиків

Найкращий медичний університет України відчинив свої двері для майбутніх медиків
Сьогодні в Університеті навчається понад 3500 осіб і в ньому представлені всі рівні освіти: від підготовчих відділень до докторантури. В Університеті створена дуже потужна розвинена інтернатура, що охоплює 22 спеціальності.
Заклад готує фахівців за напрямами підготовки: «Медицина», «Стоматологія» та «Фармація».
Сьогодні, в перший день набору на 2020/2021 навчальний рік, заклад з ознайомчим візитом відвідав голова Дарницької райдержадміністрації Ярослав Лагута.
Незважаючи на цьогорічні складнощі, пов’язані з пандемією COVID-19 в Університеті одними з перших почали проводити дні відкритих дверей в онлайн-форматі для українських абітурієнтів та іноземців, використовуючи найпопулярніші соціальні мережі серед молоді: Facebook, YouTube, Instagram. Навчальний заклад є інтернаціональним, адже 35% студенти-іноземці з 62 країн світу, а це 26-те місце в країні за кількістю іноземних студентів у закладах вищої освіти України.
Колектив Університету дружній та амбітний, віддано прагне розвитку вишу.
Ярослав Лагута відзначив, що цей заклад як ніякий інший зміг адаптуватися до сучасних вимог безпеки, що пов’язана з ризиками розповсюдження коронавірусної інфекції, і він приємно вражений відкритістю і теплотою, з якою його зустріли в перший день набору на 2020/2021 навчальний рік.
Університет займає активну позицію щодо підтримки ділових зв'язків, виконання спільних проектів та участі в освітньо-професійних програмах з українськими та зарубіжними партнерами. Щороку професорсько-викладацький склад, учені університету беруть участь у міських, всеукраїнських і міжнародних конференціях, з'їздах та форумах, обмінюючись досвідом в сфері медицини і фармації.
Перейти до спискуВерсiя для друку