Головна  →  Новини  →  12 серпня 2020

Сьогодні у Дарницькому районі був встановлений рекорд України

Сьогодні у Дарницькому районі був встановлений рекорд України
Багато дітей та дорослих тепер можуть насолоджуватися найцікавішим та наймасштабнішим об’єктом оновленого парку - світловим пішохідним фонтаном. Унікальність фонтану – в його конструкції: 5 високих арок створюють водоспад, а між струменями води, що підіймаються знизу, можна пройтися. У вечірній час фонтан підсвічується LED-світильниками.
Сьогодні парк дійсно вражає відвідувачів своїм зовнішнім виглядом. Нові лави для відпочинку, урни для сміття, зручні пішохідні доріжки, нова вхідна група, сучасна вбиральня та фонтан-рекордсмен, який сьогодні був зареєстрований представниками книги рекордів України як найвищий світловий пішохідний фонтан в Україні.
«Ми робимо Київ містом парків. За останніх 6 років відремонтували та реконструювали майже 380 парків і скверів! А понад 130 зелених зон отримали статус парку чи скверу. І сьогодні ми завершили першу чергу реконструкції улюбленого парку дарничан. Результат ви самі можете побачити, завітавши зі своєю родиною та друзями до цього чудового місця для відпочинку. Велика спортивна частина парку, яка користується попитом мешканців, буде реконструйована в наступному році. Це і стадіон, і спортивні майданчики. Спортивний мер не може не реалізовувати спортивні об’єкти», - запевнив відвідувачів парку Віталій Кличко.
"Сьогоднішня реконструкція - це не тільки про парк. Ми також здійснили комплексне рішення з благоустрою навколишньої території. Відтак, сьогодні ми можемо побачити нове асфальтове покриття вулиці Славгородської, оновлену вхідну групу Київської міської клінічної лікарні №1 зі зручним переїздом через трамвайні колії карет швидкої допомоги. Це також відеоспостереження, зручні трамвайні зупинки, облаштовано сучасний перехід з урахуванням потреб маломобільних груп населення, сучасна розмітка, нові дорожні знаки та замінені електроопори. На черзі - паркувальний майданчик та спортивні споруди", - зазначив Ярослав Лагута.
Мешканці із задоволенням поспілкувалися з мером Віталієм Кличком, звернувши увагу на нагальні питання та подякували за новий та сучасний вигляд центральної частини парку.
Перейти до спискуВерсiя для друку