КМДА Київська міська державна адміністрація


5 серпня 2020

До уваги роботодавців та фізичних осіб-підприємців!

До уваги роботодавців та фізичних осіб-підприємців!

Роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, зокрема фізичним особам-підприємцям, виплачується допомога працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати, а також фізичним особам-підприємцям, які є застрахованими особами, - у разі втрати ними частини доходу внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності внаслідок карантину.

Допомога по частковому безробіттю на період карантину надається відповідно до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 306 зі змінами та доповненнями (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/306-2020-%D0%BF#Text).

Роботодавець або фізична особа-підприємець, який є застрахованою особою, може звернутися до Дарницької районної філії Київського міського центру зайнятості за адресою: вул. Заслонова, буд. 22, м. Київ, 02099, тел. (044) 567 27 29 та отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину.

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.