Головна  →  Новини  →  3 серпня 2020

У Дарницькому районі 6 переможців міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020 року!

У Дарницькому районі 6 переможців міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020 року!

Визначено переможців міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020 року. Відповідний перелік затверджено розпорядженням Київської міської державної адміністрації № 1119.
На міський конкурс проєктів і програм розвитку місцевого самоврядування цьогоріч кияни подали 56 проєктів на загальну суму понад 5,6 мільйона гривень. Конкурс відбувався протягом квітня-липня 2020 року.
Так, серед переліку переможців міського конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020 року – 6 проєктів, що будуть реалізовані у Дарницькому районі:


1. «Комплексне відновлення благоустрою території шляхом встановлення спортивного майданчика по вулиці Юрія Пасхаліна, 4/6» (Комітет мікрорайону «Нова Дарниця-2»);
2. «Здорова родина – міцна країна» (Будинковий комітет «Харківське шосе, 21»);
3. «Відновлення ігрового дитячого майданчика - 2 за адресою: Харківське шосе, 146» (Комітет мікрорайону «Нова Дарниця – 3»);
4. «Облаштування комфортного середовища на сквері та прибудинкової території ОСН «Будинковий комітет «Вулиця Ганни Ахматової, 41, 43» (Будинковий комітет «Вулиця Ганни Ахматової, 41, 43»);
5. «Фотошкола та фотоконкурс: Київ – історія та сьогодення» (Комітет мікрорайону «Нова Дарниця – 5»);
6. «Облаштування платформи для публічного спілкування жителів мікрорайону «Зариваха» (Квартальний комітет «Зариваха»).

 

За інформацією Департаменту суспільних комунікацій Київської міськдержадміністрації, кошти на реалізацію проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування передбачені у міській цільовій програмі «Сприяння розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2020-2022 рр.» та у бюджеті міста Києва на 2020 рік.
Міський конкурс проєктів і програм розвитку місцевого самоврядування було започатковано у 2012 році з метою стимулювання реалізації органами самоорганізації населення (ОСН) місцевих ініціатив мешканців територій та якісного виконання власних повноважень. У минулому році було успішно реалізовано 25 проєктів-переможців, а, цьогоріч затверджено вже 32 проєкти від органів самоорганізації населення, поданих для розгляду на конкурс.

Вітаємо переможців та всіх учасників!

Перейти до спискуВерсiя для друку