Головна  →  Новини  →  29 липня 2020

Реконструкція парку «Партизанської слави» на фінішній прямій

Реконструкція парку «Партизанської слави» на фінішній прямій
Сьогодні у регіональному ландшафтному парку «Партизанської слави» відбулась робоча нарада заступника голови Київської міськдержадміністрації Олександра Густєлєва спільно із головою Дарницької райдержадміністрації Ярославом Лагутою та керівниками профільних районних та міських служб.
Відтак, було наголошено на важливості пришвидшення темпів виконання робіт, аби завершити облаштування центральної частини парку та прилеглих територій у найближчі два тижні.
«Я ініціював цю зустріч для того, щоб кожен з виконавців реконструкції парку подивився не лише на свою зону відповідальності, а й на ситуацію в цілому, щоб ми змогли врахувати усі найдрібніші нюанси для комфортного відвідування парку дарничанами та гостями району. Не можна реконструювати парк, не дбаючи про освітлення, асфальтування та безпеку дарничан. Саме тому, міською та районною владою було прийнято спільне рішення зробити комплексну реконструкцію не лише парку, а й усієї прилеглої території. Відтак сьогодні ми затвердили поетапний кінцевий план виконання робіт, які ми маємо провести до середини серпня цього року», - зазначив Ярослав Лагута.
Наразі тривають роботи з асфальтування вулиці Славгородської, облаштування переїзду через трамвайну колію для екіпажів швидкої допомоги та відвідувачів київської міської клінічної лікарні №1.Також на завершальному етапі встановлення камер відеоспостереження, облаштування трамвайних зупинкових комплексів, озеленення газонів вздовж тротуарів, облаштування паркану та в’їзних воріт на територію лікарні, встановлення лежачих поліцейських, ремонт полотна трамвайних колій та облаштування паркувального майданчика на 60 місць.
«Не лише цей парк, а й довколишня територія мають стати окрасою вашого району. Тут є дуже активна громада, і влада разом з громадою докладе усіх зусиль, аби парк відповідав очікуванням дарничан та гостей столиці», — зазначив Олександр Густєлєв.
Перейти до спискуВерсiя для друку