Головна  →  Новини  →  17 липня 2020

Проблемні питання мешканців з будинку Соломії Крушельницької 1/5 в центрі уваги

Проблемні питання мешканців з будинку Соломії Крушельницької 1/5 в центрі уваги
Двічі за останній тиждень у приміщенні Дарницької райдержадміністрації відбувалися традиційні зустрічі мера столиці Віталія Кличка, голови Дарницької райдержадміністрації Ярослава Лагути, помічників народного депутата України Лесі Забуранної, начальника Управління з питань цивільного захисту міськдержадміністрації Романа Ткачука та представників Національної поліції України з мешканцями, які постраждали від вибуху у житловому будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5.
Наразі більшість постраждалих мешканців будинку на Позняках, де нещодавно стався вибух, отримали грошові компенсації. Ще декілька сімей, які мають отримати виплати, завершують оформлення необхідних документів.
Про це повідомив міський голова Віталій Кличко на черговій зустрічі з постраждалими від вибуху будинку цього тижня.
«Місто надало людям від 50 до 100 тисяч грн. Також Київрада ухвалила рішення про виділення 20 млн грн на ремонти та облаштування нового житла. Ці кошти постраждалі мешканці отримають найближчим часом», — заявив Кличко.
В свою чергу, Ярослав Лагута нагадав присутнім, що зі всіма питаннями, що виникають у мешканців – необхідно звертатися до Дарницької райдержадміністрації, що визначена Координаційний центром для постраждалих. Наразі готується надання сертифікатів на нові 5 квартир по вулиці Гродненській. Також мешканці ще 15 квартир вже визначилися з варіантами запропонованих осель у нових житлових комплексах та незабаром отримають свої сертифікати на помешкання.
Також під час зустрічі стало відомо, що спеціальна комісія здійснює обстеження секцій багатоповерхового будинку на вул. Соломії Крушельницької, 1/5. До обстеження залучені фахівці державного підприємства "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, головним завданням яких є закріпити вцілілі конструкції будинку для проведення подальших робіт з порятунку цінних речей мешканців. Наразі біля будинку продовжують забезпечувати охорону будинку та майна мешканців представники Національної поліції України, Національної гвардії України та Муніципальної варти міста Києва.
Перейти до спискуВерсiя для друку