Головна  →  Новини  →  1 червня 2020

Київрада вдосконалює процедуру створення ОСН

Київрада вдосконалює процедуру створення ОСН

Київська міська рада вдосконалює інструменти громадської участі. Зокрема планує спростити процедури надання дозволів на створення органів самоорганізації населення. Також необхідно запровадити чіткий алгоритм проведення зборів та конференцій, де ініціюють створення ОСН. Секретаріат Київради працює над цим питанням спільно з Офісом ради Європи в Україні.

«У Києві зареєстровано вже 179 органів самоорганізації населення, які охоплюють понад 900 тисяч жителів Києва. Вони захищають інтереси своєї громади, контролюють дії влади та беруть участь у розпорядженні бюджетом району. Тобто ОСН – це ефективний інструмент громадської участі, і місто зацікавлене, аби кияни таким чином долучалися до вирішення місцевих питань та розвитку громади. Тому міська влада зараз вдосконалює механізм створення органів самоорганізації населення. Також ми хочемо спросити процедуру погодження Київрадою таких ініціатив», - зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів. 

За його словами, більшість створених ОСНів активно комунікують з депутатами Київради, спільно вносять пропозиції до міських цільових програм, бюджету столиці, співпрацюють у питаннях благоустрою територій та контролю за якістю послуг у галузі ЖКГ.

Пропозиції та коментарі громадськості приймаються до 26 червня 2020 року за електронною адресою petition.kievcity@gmail.com.

Якщо ви хочете долучитися до публічних подій, пов’язаних із обговоренням вищезазначених змін, бажаєте отримати більше інформації про такий інструмент як «органи самоорганізації населення» або плануєте ініціювати їхнє створення,прохання зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6QoKAYo5XYsenI35s469Qols1_WX0...

Перейти до спискуВерсiя для друку