Головна  →  Новини  →  29 квітня 2020

Допомога поруч: сьогодні дарничанам в умовах карантину доставили рекордні 750 продуктових наборів

Допомога поруч: сьогодні дарничанам в умовах карантину доставили рекордні 750 продуктових наборів
Допомога поруч: сьогодні дарничанам в умовах карантину доставили рекордні 750 продуктових наборів
 
Вже більше місяця Єдиний Координаційний Центр КМДА об’єднує зусилля міської адміністрації, Дарницької райдержадміністрації, благодійних фондів, компаній, підприємців та волонтерів в мережу допомоги малозабезпеченим дарничанам.
 
Кожен новий день карантину ставить перед нами нові виклики, адже все більше жителів Дарницького району щодня потребують підтримки.
Весь цей час нас рухають вперед завзятість та бажання допомагати іншим.
 
Ми різні, в кожного з нас своє ремесло. Але наша єдність робить нас сильними.
Для дотримання установлених правил карантину та убезпечення найбільш вразливих верств населення Дарницького району, громадяни можуть звернутися на «гарячу лінію» та залишати інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів.
 
Повідомити про потребу у столиці можна за телефоном: (044) 362 50 23
 
З почуттям глибокої вдячності за людяність, чуйність і небайдужість, висловлюємо щиру подяку всім за допомогу в організації, наданні, формуванні та розповсюдженні продуктових наборів, які отримують жителі Дарницького району.
 
Це передусім громадські організації, підприємці, приватні компанії, курсанти Національної поліції України, Територіальний центр соціального обслуговування та Управління праці та соціального захисту населення Дарницького району!
 
Перерахувати всіх причетних до цієї доброї справи майже неможливо, адже допомагають не лише великі компанії та підприємства, й окремі фізичні особи (активісти, волонтери, небайдужі мешканці), які не бажають публічності та згадок у соцмережах. Тому ми свідомо не вказуємо окремі назви та прізвища.
 
Завдяки злагодженій командній, спільній роботі, Дарницький район має можливість розповсюджувати одну з найбільших кількостей продуктових наборів.
Перейти до спискуВерсiя для друку