Головна  →  Новини  →  3 квітня 2020

Шановні жителі, дорогі дарничани!

Шановні жителі, дорогі дарничани!

03 квітня 1935 року було утворено Дарницький район міста Києва, сучасні межі якого затверджені у 2002 році. Саме тому 03 квітня вважається Днем народження Дарницького району.

За 85 років становлення і розвитку району є що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися і над чим працювати. Тому що історія - не тільки те, що відбулося, а й те, що суспільство вважає за потрібне пам'ятати.

У День народження прийнято підводити підсумки і вітати, але так склалося, що саме цей ювілейний день без перебільшення особливий – адже дарничани разом з усією країною долають доленосні виклики сьогодення. Заходи, що впроваджені в нашій країні та в усьому світі в цілому, покликані максимально запобігти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 – дійсно безпрецедентні. Ми всі вчимося жити по-новому, в нових умовах і реаліях.

Але я переконаний: наше життя буде таким, яким ми зробимо його самі! Від рівня нашої згуртованості і відповідальності залежить наше майбутнє.

Відповідні служби району працюють у цілодобовому режимі щоб забезпечити життєдіяльність Дарницького району: функціонують усі продовольчі магазини, комунальні служби району, дорожні служби, медичні працівники працюють у режимі 24/7.

Велика шана і подяка дарничанам, які в нинішніх умовах, ризикуючи своїм здоров’ям, а подекуди й життям – невтомно працюють над недопущенням розповсюдження вірусу над усуненням його наслідків.

Низько вклоняюся цим людям, бо саме вони тримають оборону тут і зараз.

Вкотре звертаюся до всіх, хто наразі має можливість працювати дистанційно: закликаю вас лишатися вдома! Від цього залежить ефективність всіх вжитих заходів та здоров’я наших близьких, які найбільш вразливі перед інфекцією.

Звертаюсь до всіх, хто має можливість надати волонтерську допомогу найвразливішій категорії дарничан – людям похилого віку: допомагайте тим, хто цього потребує!

Всі труднощі тимчасові. Тримаймося, допомагаймо один одному! Непохитно впевнений, що ми все гідно переживемо та зовсім скоро будемо мати можливість активно працювати і відсвяткувати ювілей разом.

Бажаю вам міцного здоров'я, спокою і сімейного благополуччя.

Хай Дарницький район завжди лишається найулюбленішим, найнадійнішим і найріднішим для всіх і кожного! Довголіття і процвітання Дарницькому району!

  

З повагою                                    Ярослав ЛАГУТА

 

 

 

 

Фото: skyandmethod.com (Drone aerial photo and video imaging)

Перейти до спискуВерсiя для друку