Головна  →  Новини  →  19 грудня 2019

Дорогі наші, любі діти! Шановні мешканці Дарницького району!

Дорогі наші, любі діти! Шановні мешканці Дарницького району!
Сьогодні до нас усіх прийшло найбажаніше зимове свято, яке чекають і люблять усi діти – день Святого Миколая. Це свято приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання, а з ним розпочинаються новорічно-різдвяні гуляння.
 
Особливі сподівання на Миколая покладають понад 90 тисяч дітей з Дарницького району – а це найбільше у столиці. Знаючи це, Святий Миколай усім слухняним хлопчикам і дівчаткам приносить чудові солодкі подарунки.
 
Дарничани додали чимало роботи Святому Миколаю, адже тільки за 11 місяців 2019 року у нас в районі народилося 1980 хлопчиків, 1620 дівчаток, 90 двійнят та 43 трійні! Дарничани створили справжній демографічний бум у Києві!
 
Дарницькі дітки народжуються та виховуються дуже талановитими!
В районі понад 9 тисяч дітей займаються різними видами творчості. Це понад 40 дитячих народних та зразкових художніх колективів. Це 700 цьогорічних переможців міжнародних конкурсів. 3000 дітей займаються у художніх школах мистецтв.
 
Ми пишаємося кожною дитиною. Кожною юною зіркою, яку запалюють і в студії естрадно-духової музики «Сувенір», і в театральній студії «Теларії», i в наших хореографічних та співучих ансамблях. Цього року колиска талантів – Дитячо-юнацький центр Дарницького району - відсвяткував своє 50-річчя!
 
Шановні дорослі! Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Миколая і ми маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в серцях дітлахів.
Користуючись нагодою, усіх запрошую у приміщення Дарницької райдержадміністрації (вулиця О. Кошиця,11), де у зимовий канікулярний період гостинно чекає на дітвору «Вітальня Святого Миколая».
 
Кожна дитина має змогу розповісти віршик, написати листа з побажаннями та намалювати малюнок Миколаю, також зробити пам’ятне фото. Для малят організовано театралізовані новорічно-різдвяні вистави.
 
Нехай здійсняться Ваші омріяні бажання. Щоб кожній дитині і кожному дорослому Святий Миколай приніс подарунок!
 
Вірте у це свято! Вірте у диво! Нехай в Ваших серцях завжди горить вогник радості і щастя! Гарних і веселих Вам свят! Тепла, миру, злагоди та добробуту Вашим домівкам! Зі святом!
 
 
 
З повагою,
виконувач обов’язків голови                                                                   Ярослав ЛАГУТА
Перейти до спискуВерсiя для друку