Головна  →  Новини  →  5 грудня 2019

Люди з великим, добрим серцем!

Люди з великим, добрим серцем!

03 грудня 2019 року вся світова спільнота відзначала Міжнародний день людини з інвалідністю. Це справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.
В Територіальному центрі Дарницького району також було організовано зустріч з підопічними, що мають інвалідність. Мета зустрічі - підтримати людей з особливими потребами, нагадати їм, що вони не наодинці зі своїми проблемами.
Ансамбль ”Вирлиця” розрадив присутніх своїм чудовими виконанням українських народних пісень, зарядив позитивом. Побажали усім здоров’я, витримки, щирих усмішок, оптимізму, надії на краще гідне життя. 
Був благодійний фуршет, який організували подружжя В’ячеслав та Марина. Люди з великим, добрим серцем! Підопічні були вражені щедрим пригощанням та теплим,люб’язним ставленням до них. Адже в наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі все-таки є. І серед них подружжя В’ячеслав та Марина.
Підопічні щиро дякували за чудово проведений час та гостинність і, переповнені позитивних емоцій, поверталися по домівках.

Перейти до спискуВерсiя для друку