КМДА Київська міська державна адміністрація


15 листопада 2019

Фестиваль «Молодість – 2019» вражає талантами

Фестиваль «Молодість – 2019» вражає талантами

Протягом листопада 2019 року в Дарницькому районі відбувся фестиваль «Молодість – 2019» для талановитої молоді, яка проживає, навчається або працює у Дарницькому районі.

Тож сьогодні, фінальним етапом його проведення став святковий гала-концерт з виступами переможців фестивалю та їх нагородженням.

З вітальним словом до всіх учасників, їх батьків та вчителів звернувся Ярослав Лагута Yaroslav Laguta – виконувач обов’язків голови Дарницької райдержадміністрації.

«Дорогі діти, дорога молодь! Ви є гордістю не лише Дарницького району, а й всієї України.
Я тільки приступив до виконання своїх обов’язків, але одразу побачив високий рівень дарничан та наполегливу працю над собою, завдяки якій ви й маєте такі чудові досягнення.

Це стимул для мене та всієї дарницької команди створити всі можливості аби з кожним наступним роком все більше і більше дітей проявили себе та брали участь у різноманітних творчих заходах», - зазначив він.

Ярослав Лагута запевнив присутніх, що робитиме все від нього залежне аби дарницька молодь розвивала свої творчі здібності, які сповнювало вас життєвою енергією!

Бажаємо всім учасникам фестивалю, щоб вами пишалися не лише ваші рідні та близькі, а Дарницький район, Київ та Україна!При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.