Головна  →  Новини  →  30 жовтня 2019

Естрадно-духовий оркестр «СУВЕНІР» запрошує на перший сольний концерт

Естрадно-духовий оркестр «СУВЕНІР» запрошує на перший сольний концерт

26 жовтня відбулася Міжнародна музична зустріч колективу пісні та танцю Люблінського Католицького Університету Яна Павла ІІ (Польща) та Студії естрадно-духової музики "Сувенір" міста Київ (Україна). За традиційним українським звичаєм гостей зустріли українським короваєм. Зустріч творчих колективів подарувала присутнім музику, пісні, танці та цікаве спілкування. Всі присутні отримали заряд позитивної енергії, відчули драйв та піднесення.

Естрадно-духовий оркестр «СУВЕНІР» - лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів, переможці першої «Битви оркестрів Діти» та «битви оркестрів Батьки VS Діти», учасники День Вуличної музики, Charity weekend, Kyiv music days, Новий рік на Софії, Новий рік на Контрактовій.
Керівник та диригент оркестру — Oleksandr Biloshapka

"Сьогодні ми запросили наших гостей із Польші відвідати наш перший великий сольний концерт, який відбудеться 6 листопада о 19:00 у Київському палаці дітей та юнацтва (Івана Мазепи 13). 
Ми дуже давно мріяли організувати наш сольний концерт і нарешті наша мрія стане реальністю! Вхід вільний за попередньої реєстрації. Запрошуємо також всіх дарничан", - розповідає керівник естрадно-духового оркестру "Сувенір" Олександр Білошапка.

Посилання для реєстрації ➡️ 

https://forms.gle/qkiGNhpdkjAbTLgC7

 

Перейти до спискуВерсiя для друку