Головна  →  Новини  →  17 вересня 2019

Відсвяткуємо Всесвітній День прибирання разом на озері «Качине»

Відсвяткуємо Всесвітній День прибирання разом на озері «Качине»

Покращити екологічну ситуацію мікрорайону Позняки - таке головне завдання поставили перед собою Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація, небайдужа громадськість Дарниці та депутати Київської міської ради.

І вже 21 вересня 2019 року з 10-00 до 13-00 відбудеться спільне прибирання та сімейне «Свято Козацького Куліша» на озері «Качине».

Раніше учасники місцевої громади звернулися до районної влади з проханням спільної організації сімейного дозвілля та благоустрою. Через відсутність санітарного контролю та сильного забруднення озеро потребує захисту, в ньому зникають риба і фауна, а його береги перетворюються на звалище.

Для виправлення ситуації порушеного санітарно-екологічного стану озера та організації змістовного сімейного дозвілля дарничан свої зусилля об’єднали Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація, депутати Київської міської ради, Громадська ради при Дарницькій РДА, органи самоорганізації населення Дарницького району, комунальні підприємства та громадські організації.

У ході благоустрою буде організовано майстер-клас з приготування козацького куліша для всіх учасників, а також заплановані роботи з підготовки висадки дерев та кущів. Загалом взяти участь у розчистці та благоустрої озера зможе взяти кожен охочий. Інвентар (граблі, перчатки, сміттєві мішки) буде забезпечено.

Долучайтеся, беріть з собою родини та друзів!

Перейти до спискуВерсiя для друку