КМДА Київська міська державна адміністрація


10 вересня 2019

Про конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу фінансового забезпечення та звітності (1 посада) управління (Центру) надання адміністративних послуг Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

(Умови проведення конкурсу затверджено наказом управління (Центру) надання адміністративних послуг Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 10.09.2019  № 106 -к

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі: 

  1. Копія паспорта громадянина України.
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою, пишеться власноручно), до якої додається резюме у довільній формі.
  3. Письмова заява, в якій кандидат повідомляє, що до нього не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно нього відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.
  4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
  6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (за минулий рік).
  7. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Кінцевий термін прийняття документів – 30 вересня 2019 року до 18 год 00 хв. за адресою:   вул. С. Олійника, 21,  сектор з питань  управління персоналом, каб. 204, тел.  (044) 572 04 40.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.