Головна  →  Новини  →  16 серпня 2019

Шановні батьки!

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу, що проблема епідемій інфекційних хвороб стоїть дуже гостро. На сьогоднійшній день, відмічається зростання захворюваності на кір в місті Києві у 3 рази в порівнянні із кількістю зареєстрованих хворих за весь 2018 рік.

У зв’язку зі спалахом кору в Україні, просимо забезпечити проведення профілактичних щеплень проти кору Ваших дітей.

Якщо дитині вже є шість років – у неї має бути вже два щеплення проти кору – вакцинація та ревакцинація. 
Дуже просимо – перевірте, чи має Ваша дитина обидва щеплення та, у разі необхідності, ревакцинуйте її перед початком нового навчального 2019-2020 року. Якщо дитина не може бути вакцинована за медичними показами – Ви маєте надати до навчального закладу відповідну довідку.

Зверніться до сімейного лікаря (лікаря-педіатра) та візьміть направлення на проведення вакцинації проти кору. В усіх Центрах первинної медико-санітарної допомоги Дарницького району м.Києва в наявності в достатній кількості безпечна та ефективна вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи (КПК, виробництва Бельгія та США).

Якщо щеплення зроблені згідно з Календарем, будь ласка, подайте до навчального закладу довідку за формою 063/о, в якій мають бути відображені всі щеплення дитини від народження. 
Врешті, якщо Ви певні, що нещодавно здали новеньку довідку 063/о – ми Вам дуже дякуємо, Ви дуже відповідальні батьки.

Довідково: Відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та у зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації із захворюваністю населення на кір, з метою попередження подальшого розповсюдження захворюваності, дітям, які не отримали профілактичних щеплень (в тому числі проти кору) за Календарем щеплень, не дозволятимуть відвідувати заклади освіти.

P.S. Актуальним, на сьогоднішній день, є також питання вакцинації дітей та дорослих проти дифтерії. У 2019 році вже зареєстровано 1 випадок захворюваності на дифтерію у Хмельницькій області (у 2018 році – 9 випадків захворювання). Тож, якщо йтимете до лікаря, перевірте наявність щеплень від дифтерії, правцю, коклюшу, а також – поліомієліту, та за їх відсутності вакцинуйте дитину та себе. Вакцинацію згідно з Календарем (як у дитячому віці, так і ревакцинацію дорослих) здійснюють державним коштом, безоплатно.

 

 
Перейти до спискуВерсiя для друку