Головна  →  Анонси  →  9 серпня 2019

Стартував початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території в районі ст. м. "Червоний Хутір". Долучайтеся!

Стартував початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території в районі ст. м. "Червоний Хутір". Долучайтеся!

Ознайомитись з проектом детального плану території в районі ст. м. "Червоний Хутір" в межах вул. Вінграновського, Тростянецька, Вереснева, Бориспільська та пров. Поліській у Дарницькому районі м. Києва, пояснювальною запискою, розділом «Охорона навколишнього природного середовища», який розробляється у складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в Департаменті містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 32, 3-й поверх, каб. 307 щовівторка з 14.00 до 17.00 та щоп’ятниці з 10.00 до 13.00.

Строк ознайомлення з матеріалами проекту містобудівної документації 32 дні з 02 серпня по 02 вересня 2019 року.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі:

-вул. Хрещатик, 32, м. Київ, 01001,

Електронна адреса: info@kga.gov.ua.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 02 серпня по 02 вересня 2019 року.

Громадські слухання відбудуться 16.08.2019 о 14:00 в залі архітектурно-містобудівної ради Департаменту містобудування та архітектури за адресою вул. Хрещатик, 32, м. Київ, 01001.

Інформаційні заходи відбудуться у вигляді прилюдного експонування.

Експозиція (показові матеріали, планшети) проекту Детальний план території в районі ст. м. "Червоний Хутір" в межах вул. Вінграновського, Тростянецька, Вереснева, Бориспільська та пров. Поліській у Дарницькому районі м. Києва розміщена в приміщенні Дарницької районної у м.Києві державної адміністрації за адресою вулиця Олександра Кошиця, 11.

Детальніше: 
/news/22648.html

Перейти до спискуВерсiя для друку