Головна  →  Вакансії  →  17 липня 2019

Про конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору внутрішнього аудиту апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

(Умови проведення конкурсу затверджено наказом апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 16.07.2019 № 137 – к)

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі: 

  1. Копія паспорта громадянина України.
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою, пишеться власноручно), до якої додається резюме у довільній формі.
  3. Письмова заява, в якій кандидат повідомляє, що до нього не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно нього відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.
  4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  5. Заповнена особова картка встановленого зразка.
  6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (за минулий рік).
  7. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  8. Письмова заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Кінцевий термін прийняття документів – 07 серпня 2019 року до 18 год. 00 хв. за адресою: вул. О.Кошиця, 11, відділ управління персоналом, кім. 302, тел. (044) 564 98 65, кім. 401, тел. (044) 565 36 28.

Перелік тестових питань та Коротка інструкція з проходження тестування на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Перейти до спискуВерсiя для друку