Головна  →  Новини  →  16 травня 2019

Безпілотні літальні апарати здобувають все більш чинне місце в арсеналі рятувальних служб

Безпілотні літальні апарати здобувають все більш чинне місце в арсеналі рятувальних служб

15 травня 2019 року фахівцем з профорієнтації Дарницької районної філії КМЦЗ було проведено професіографічну екскурсію для учнів 8 та 9 класу спеціальної школи № 12 на ТОВ « Українські мультироторні технології».

Директор компанії розповів дітям про безпілотні літальні апарати, які здобувають все більш чинне місце в арсеналі рятувальних служб. Дрони здійснюють розвідку та оцінку ситуації з повітря, допомагають знаходити постраждалих під час проведення рятувально-пошукових робіт, доставляють необхідне обладнання у важкодоступні місця тощо.

Школярі цікавились умовами праці, запитували про шляхи отримання професій, заробітну плату та мали можливість почути відповідь.

Екскурсія була цікавою та змістовною, викликала інтерес у майбутніх винахідників, можливо навіть наштовхнула на нові ідеї щодо майбутнього удосконалення виробничих процесів даного підприємства.

Діти мали змогу відвідати майстерню, де збирають безпілотні літальні апарати та приміщення, в якому зберігаються вже готові дрони, що чекають випробування.

Перейти до спискуВерсiя для друку