Головна  →  Новини  →  15 травня 2019

Стартувало голосування за проекти громадського бюджету

Стартувало голосування за проекти громадського бюджету

Сьогодні стартувало електронне голосування за проекти Громадського бюджету-4. До голосування допущено 1583 проекти на суму понад 746 млн грн. На реалізацію проектів Громадського бюджету-4 виділять 160 млн грн.

Найбільше проектів допущено до голосування у категорії «Освіта» – 664 проекти (41,9%) і «Спорт» – 173 проекти (10,9%). Також кияни можуть обрати проекти для голосування у категоріях: «Громадянське суспільство», «Комунальне господарство, енергозбереження», «Публічний простір», «Культура, туризм», «Безпека» – 73 проекти (4,6%), «Охорона здоров’я», «Соціальний захист», «Екологія», «Дороги, транспорт», «IT» (інформаційні технології), «Інше».

ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ВПОДОБАНІ ПРОЕКТИ

Щоб проголосувати, потрібно зайти на сайт, у «ГБ 2020», натиснути «Переглянути проекти» та обрати за допомогою фільтрів або за номером чи назвою в полі пошуку 5 проектів, які вам до вподоби.

Для входу в систему необхідно авторизуватися через BankID «ПриватБанку», Національного банку України (НБУ) та Електронний цифровий підпис (ЕЦП) у вікні сервісу КИЇВ ІD. Власники картки киянина авторизуються через «Ощадбанк». Цього року кияни-власники карток Monobank також зможуть голосувати за обрані проекти Громадського бюджету-4.

https://gb.kyivcity.gov.ua/

Перейти до спискуВерсiя для друку