Головна  →  Новини  →  12 квітня 2019

Наводимо лад на вулиці Колекторній

Наводимо лад на вулиці Колекторній

Одним з направлень роботи Дарницької райдержадміністрації цього тижня стала ліквідація чималого накопичення сміття, що утворилося на вулиці Колекторній зі сторони вулиці Ревуцького, де відтепер буде влаштовано відеоспостереження з цілодобовою охороною, яка унеможливить викиди сміття на даній території. В планах ліквідувати накопичення сміття на всій території вулиці Колекторної, згідно наявної інформації, в тому числі, завдяки зверненням мешканців в соціальній мережі Фейсбук.

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація наголошує, про неможливість будь-якого будівництва на даній території, на якій розташований центральний колектор, станція теплопостачання «Позняки», санітарна зона сміттєспалювального заводу «Енергія» та лінія електропередач ТЕЦ.

Тож 10 квітня 2019 року розпочато роботи з прибирання звалища, перекриття блоками заїзду будівельної техніки, яка зкидувала сміття, порушуючи законодавство.

Ми плануємо цілу масштабну роботу по очищенню Дарницького району від стихійних сміттєзвалищ.

Складаються переліки таких сміттєзвалищ, з’ясовуються балансоутримувачі чи орендарі захаращених територій та встановлюються стислі терміни для прибирання. Часом допомагають представники бізнесу або установи, яким належать ці території.

Голова району Сергій Левада, наголошує на кожній нараді, що інспектори з благоустрою спільно з національною поліцією України мають жорстко контролювати стан благоустрою та вживатимуть заходів до тих, хто не підтримує чистоту і порядок.

Нагадуємо, що сума штрафу за порушення благоустрою для юридичних осіб складає від 850 до 1700 грн; для фізичних осіб – від 340 до 1360 грн.

Перейти до спискуВерсiя для друку