Головна  →  Новини  →  8 квітня 2019

Потужний благоустрій по-дарницькі

Потужний благоустрій по-дарницькі

В останні вихідні, 06-07 квітня, в Дарницькому районі столиці відбулися масшабні толоки в популярних парках та місцях відпочинку і дозвілля мешканців.

Комунальники разом з громадянами прибрали від сміття зелені зони, висадити нові дерева та кущі. Такі весняні толоки - це можливість кожного мешканця внести свій вклад в чистоту і благоустрій свого району та показати чудовий приклад дітям!

Тож прихопивши з собою позитивний настрій, комфортний одяг і зручне взуття, забезпечені інвентарем, цими вихідними дарничани поповнювали новими липами та горобинами парк «Партизанська слава», саджали нові дерева на вулиці Урлівській, оновлювали вербовий гай навколо озера Позняки, не залишили осторонь благоустрій у фітнес-парку озера Лебедине та озера Срібний кіл.

Працівники КП «Плесо» взяли участь у прибиранні прибрежно-берегової лінії дарницьких озер. Долучилися до благоустрою і місцеві підприємства та організації району, які не залишилися осторонь та спільними зусиллями навели лад на вулиці Колекторній.

Дорожньою службою, зокрема КП «ШЕУ»  проводилося механізоване та ручне прибирання вулиць, тривали поточні та середні ремонти, зокрема вулиці Княжий затон.

Працівники райдержадміністрації також взяли участь у весняній толоці, гуртом прибравши лісосмугу між станціями метро Бориспільська та Червоний хутір.

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація дякує усім небайдужим дарничанам і гостям, які взяли участь у толоці. Закликаємо зберігати і підтримувати чистоту у своїх будинках та мікрорайонах, адже чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять!

Перейти до спискуВерсiя для друку