Головна  →  Новини  →  25 березня 2019

Сергій Левада здійснив перший інспекційний об’їзд території Дарницького району

Сергій Левада здійснив перший інспекційний об’їзд території Дарницького району

В ході сьогоднішнього об’їзду території Дарницького району були відвідані вулиці Здолбунівська, Причальна, Канальна, Колекторна та проспект Петра Григоренка, в кінці якого розпочато демонтаж естакади, яка не має дозвільної документації, та не введена в експлуатацію.

Сьогодні з 09:00 до будмайданчику підійшла техніка комунального підприємства «Київблагоустрій» та почала демонтувати естакаду, яка вела від вулиці Григоренка безпосередньо до огорожі забудови. Саме тут активісти разом з місцевими мешканцями борються за створення «Екопарку Осокорки».

 "Моє завдання зробити Дарницький район чистим і комфортним. Я наголошую – контролюватиму аби люди виконували обов'язки, які на них покладені. Щодня будемо виїжджати на проблемні точки району, разом з керівниками структурних підрозділів, будемо усувати проблеми. Ми наведемо порядок», – наголосив Сергій Левада.

У ході інспектування, Сергій Левада надав ряд доручень відповідальним виконавцям для якнайшвидшого усунення виявлених недоліків.

«Я закликаю всіх до нового формату співпраці. Відтепер кожен дарничанин може в режимі он-лайн написати коментар на сторінці Дарницької райдержадміністрації у Facebook, вказавши основні проблемні та «гарячі» точки нашого району, які потребують першочергового вирішення, а також надати свої пропозиції щодо можливих шляхів їх розв’язання», - закликав мешканців активно долучитися до вищезгаданої ініціативи Сергій Левада.

Перейти до спискуВерсiя для друку