Головна  →  Новини  →  15 лютого 2019

Дарниця вшанувала пам'ять учасників бойових дій на території інших держав

Дарниця вшанувала пам'ять учасників бойових дій на території інших держав

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав громада Дарницького району взяла участь в церемонії покладання квітів до  БРДМ-2 (бойова розвідувально-дозорна машина-2) в парку ім. воїнів-інтерналіоналістів.

Тут зібралися ті, хто має бойовий або ж миротворчий досвід у збройних конфліктах - а це ветерани Афганістану та учасники антитерористичної операції на Сході країни. Керівництво Дарницької райдержадміністрації, представники громадських організацій, разом з українськими воїнами різних часів вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. 

Українські воїни з честю виконали свій обов'язок, продемонстрували вірність присязі, мужність та героїзм, адже лише через афганську війну пройшло близько 160 тис. українців, багато з яких загинули, в тому числі 36 дарничан.

Зі словами вдячності до всіх присутніх звернулись: заступник керівника апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Максим СЕМЕНЕЦЬ, голова «Ради Ветеранів воєнних конфліктів Дарницького району» Василь БОЙЦОВ, генерал армії України Микола МАЛОМУЖ, учасник бойових дій в Республіці Афганістан Олег КУЧУК.

Завершив мітинг своїм виступом радник голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, голова  «Братерство учасників бойових дій України»  Геннадій КОРОЛЮК, який подякував ветеранам Афганської війни, що і нині боронять суверенітет та незалежність нашої країни, утверджують мир та злагоду на рідній землі.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Антитерористичний центр при Службі безпеки України
     
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА