Головна  →  Новини  →  22 січня 2019

Живий ланцюг соборності

Живий ланцюг соборності

Сьогодні українці відзначають сторіччя проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР. Цей надзвичайно важливий документ, підписаний 22 січня 1919 року, став однією з історичних основ Акта проголошення незалежності України у 1991 році.

Дарничани із задоволенням долучилися до акції «Живий ланцюг соборності», а також мирного зібрання «День Соборності України».  Учасники акції символічно об'єднали береги Дніпра «живим ланцюгом» на мосту Патона в Києві, рухаючись назустріч двома колонами —  з лівого берега (символізує Українську Народу Республіку) та з правого берега (символізує Західно-Українську Народну Республіку).

Це вже 12-тий Живий Ланцюг соборності на мосту Патона. Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація підтримала та долучилася до заходу, який передбачав цілу низку активностей, родзинкою традиційно став 30-метровий державний прапор, який утворили учасники акції.

Усім охочим учасникам волонтери розфарбовували обличчя в кольорах державного прапора. Опісля акції відбувся конкурс із визначенням трьох переможців із найкреативнішим та найсимпатичнішим малюнком на обличчі, котрим були вручені призи.

Перейти до спискуВерсiя для друку