Головна  →  Новини  →  22 січня 2019

Живий ланцюг соборності

Живий ланцюг соборності

Сьогодні українці відзначають сторіччя проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР. Цей надзвичайно важливий документ, підписаний 22 січня 1919 року, став однією з історичних основ Акта проголошення незалежності України у 1991 році.

Дарничани із задоволенням долучилися до акції «Живий ланцюг соборності», а також мирного зібрання «День Соборності України».  Учасники акції символічно об'єднали береги Дніпра «живим ланцюгом» на мосту Патона в Києві, рухаючись назустріч двома колонами —  з лівого берега (символізує Українську Народу Республіку) та з правого берега (символізує Західно-Українську Народну Республіку).

Це вже 12-тий Живий Ланцюг соборності на мосту Патона. Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація підтримала та долучилася до заходу, який передбачав цілу низку активностей, родзинкою традиційно став 30-метровий державний прапор, який утворили учасники акції.

Усім охочим учасникам волонтери розфарбовували обличчя в кольорах державного прапора. Опісля акції відбувся конкурс із визначенням трьох переможців із найкреативнішим та найсимпатичнішим малюнком на обличчі, котрим були вручені призи.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Антитерористичний центр при Службі безпеки України
     
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА