Головна  →  Новини  →  19 грудня 2018

З Днем святого Миколая!

З Днем святого Миколая!

Чарівний і довгоочікуваний день — День святого Миколая. В цей день Микола Чудотворець ближче до нас, як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання… Варто лиш молитися і просити щиро, від усієї душі, з жаром люблячого і спраглого серця у кожному нашому слові! Не дарма ж у цей день дарують подарунки і бажають благополуччя. Все, що ми бажаємо близьким і коханим, обов'язково збудеться! В цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, наші діти з нетерпінням чекають пробудження, а черевички наповнюються подарунками. Святий Миколай прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному потребуючому. Нехай і вас він не обійде своєю добротою, допомогою і супроводжує сьогодні та весь наступний рік, не залишаючи без допомоги!
Вітаю з Днем Святого Миколая і від душі бажаю відчути радість і свято в душі, згадати добрі моменти і традиції, зібратися в дружній та теплій компанії, порадувати близьких приємними подарунками та щирими усмішками.
Я бажаю, щоб в цей день панували лише хороші емоції, здійснилася заповітна мрія і було багато солодощів. З цим дивним, чарівним, добрим святом — з Днем святого Миколая!

З повагою 
виконувач обов'язків голови 
Дарницької районної у місті Києві 
державної адміністрації                                                              Петро ЗАХАРЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку