Головна  →  Оголошення  →  12 грудня 2018

Фестиваль для представників малого та середнього бізнесу – Get Business Festival.

До уваги представників малого та середнього бізнесу

Шановні Пані та Панове!14 листопада в місті Києві, в межах глобального підприємницького тижня – Global Entrepreneurship Week 2018 буде проходити великий фестиваль для представників малого та середнього бізнесу – Get Business Festival.


Захід відбудеться 14.11.2018 (середа) з 09:45 до 18:00 год в НСК «Олімпійський» (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55). Get Business Festival 2018 пройде за підтримки генерального спонсора – «Альфа-Банк Україна», генерального партнера – «OLX Україна», партнера з освіти – «Startup Ukraine», а також компанії «Vodafone Україна». Організатори фестивалю працюють в колаборації з «Export Promotion Office», «ProZorro», Торгово-промисловою палатою України, Центром зайнятості вільних людей, «Atlas Weekend» та інші.

Програма Фестивалю складається з 8 паралельних потоків: 1. Точки зростання 2. Маркетинг + PR 3. Продажі 4. HP + особиста ефективність 5. Фінанси + воркшопи 6. П2П (підприємець – підприємцю) 7. Експорт 8. Перезавантаження + менторство

В рамках заходу 83 спікери крім лекцій щодо теоретичної частини з маркетингу, продажу, фінансів, PR та HR розкажуть про сталий розвиток, підприємцях – учасниках АТО, жінках у підприємництві, особистій ефективності та інше. В форматі потоку «П2П» своїм досвідом поділяться не гуру, коучі та консультанти, а власники, які пройшли шлях від бізнесу до бренду. Учасникам Фестивалю надається можливість подати заявку на менторську сесію та отримати безкоштовну особисту консультацію від експерта.

З програмою Фестивалю можна ознайомитись за посиланням http://get.delo.ua/program .

Додаткову інформацію про захід можна отримати у контактної особи – продюсера Get Business Festival Олександри Цилії: тел.: +38 (067) 407 56 39; e-mail: a.tsyliya@ekonomika.ua 

Перейти до спискуВерсiя для друку