Головна  →  Анонси  →  2 листопада 2018

Дитячі творчі колективи дарниці запрошуються на Міжнародний конкурс-фестиваль «Перлина Fest»

Дитячі творчі колективи дарниці запрошуються на Міжнародний конкурс-фестиваль «Перлина Fest»

Дитячі творчі колективи запрошуються на V Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться 5 травня 2018 року у Києві. Конкурс пройде під гаслом «Творчість заради майбутнього!» та має на меті показати усю культурну багатоманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Програму конкурсу та фестивалю складають виступи солістів та колективів у таких номінаціях: «Пісенний конкурс», «Інструментальний конкурс», «Танцювальний конкурс», «Автентична творчість», «Оригінальний жанр», «Патриотичний твір», «Художне декламування». Окремою номінацією конкурсу стане «Перлина громади» – особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України. Особливістю конкурсу є те, що молоді таланти матимуть змогу продемонструвати звичаї своєї місцевості.

Захід націлений на збагачення та подальший поступ нашої культурної та історичної спадщини. Крім того, залучення дітей до таких заходів виховує їх відповідальними, патріотично налаштованими громадянами, готовими до нових звершень.

У попередніх трьох конкурсах взяли участь колективи та артисти з 20 регіонів України, які мали змогу продемонструвати свою майстерність та обмінятися досвідом.

До участі у фестивалі запрошуються творчі колективи та окремі виконавці у трьох вікових категоріях від 7-ми до 17-ти років.

Конкурс відбудеться за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад», Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації.

Подати заявку і більше дізнатися про конкурс можна на сайті «Перлина Fest».
http://www.perlyny.com.ua/

Перейти до спискуВерсiя для друку