Головна  →  Новини  →  23 серпня 2018

Щиро вітаємо усіх з Днем Державного Прапора, з 27-ю річницею Незалежності України, зі сторіччям відновлення української державності!

Щиро вітаємо усіх з Днем Державного Прапора, з 27-ю річницею Незалежності України, зі сторіччям відновлення української державності!

Щороку 23 серпня, ми шануємо Державний Прапор України – це більше, ніж символ, це наш священний оберіг, знак нашої єдності і перемоги.

Наш прапор народився із споконвічних народних мрій про волю. Упродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало всі покоління  боротися за свою незалежність.

Тож, відзначаючи 27-річчя від дня прийняття Акта проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, а в цьому році 100-річчя відродження української державності ми разом сприяємо процесу українського державотворення. Сучасна Україна є спадкоємницею державно-національних традицій,  сформованих Українською революцією 1917 – 1921 років. Це Український національно-визвольний рух, який переростає в Українську революцію. Її головний історичний зміст — боротьба українського народу за своє право на свободу.

Україна продовжує відстоювати власну свободу та цілісність держави. Ця боротьба триває і нині, коли українці змушені захищати територіальну цілісність та суверенність України від агресії нашого північного сусіда.

Сьогодні синьо-жовтий прапор над позиціями наших захисників символізує перемогу в запеклій боротьбі. Ми переконані, що ми переможемо.  

Синьо-жовті стрічки та шеврони стали символом мужності українських військовослужбовців, добровольців, волонтерів. Впевнені, що наш прапор уособлюється з успішною, ефективною та заможною європейською країною.

Відродили державність, відновили незалежність, захистимо свободу! Слава Україні! Героям слава!

 

Виконувач обов'язків голови                                          П.ЗАХАРЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Антитерористичний центр при Службі безпеки України
     
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА