Головна  →  Новини  →  18 липня 2018

Відбулося чергове засідання комісії щодо забезпечення фінансування з міського бюджету громадських організацій в рамках програми «Соціальне партнерство»

Відбулося чергове засідання комісії щодо забезпечення фінансування з міського бюджету громадських організацій в рамках програми «Соціальне партнерство»

Вчора, 17 липня, виконувач обов’язків голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації П.ЗАХАРЧЕНКО провів чергове засідання комісії з відбору районних громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва при Дарницькій райдержадміністрації.

На комісії були присутні: депутат Київської міської ради Л.ДЕГТЯРЬОВА, начальники структурних підрозділів Дарницької райдержадміністрації, представники громадської ради та інститутів громадянського суспільства.

Члени комісії в індивідуальному порядку визначались з оцінкою по кожному проекту, враховуючи різноманітні критерії. Серед них: відповідність мети, завдань та заходів очікуваним результатам, запланованих витрат заходам, передбачених у рамках проекту, обгрунтованість  запропонованої вартості витрат, важливість отриманих результатів для цільової групи внаслідок реалізації проекту тощо.

Визначено перелік громадських організацій, які отримали фінансову підтримку з бюджету міста Києва та визначено розмір фінансової підтримки по кожній громадській організації, всього таких – 4. Протокол буде опубліковано  в розділі «Консультації з громадськістю» на офіційному сайті Дарницької РДА «darn.kievcity.gov.ua».

Підтримка громадським організаціям надається відповідно до п. 26 Порядку відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 11 лютого 2016 року №89/89 Про затвердження міської цільової програми «Соціальне партнерство" на 2016 - 2018 роки та Порядку відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва (в редакції рішення Київської міської ради від 19 квітня 2018 року № 495/4559).

Також було прийняте рішення про проведення додаткового конкурсу про який буде розміщено офіційне оголошення.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Антитерористичний центр при Службі безпеки України
     
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА