КМДА Київська міська державна адміністрація


11 липня 2018

Родинне свято «Всеукраїнський день родини» у Дарницькому районі

Родинне свято «Всеукраїнський день родини» у Дарницькому районі

10 липня у Дарницькому районі (парк «Таращанець») відбулось родинне свято, приурочене до «Всеукраїнського дня родини», яке щорічно святкується 8 липня в Україні. Ініціатором та організатором свята виступив Центр сім`ї Дарницького району за підтримки Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Дарницької районної у місті Києві державної адміністрації.  Партнерами заходу були: Відділ зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції у місті Києві, Благодійний  фонд «Карітас», Благодійний фонд «Намисто», Громадська організація  «Українські родини», Громадська організація «Взаємодія», Громадська рада при Дарницькій районній у місті Києві державній адміністрації, Третій Київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Усі гості заходу мали можливість відвідати майстер класи з безпеки та прав дитини,  майстер-класи «Ігротерапія»,  «Квітка» та «Звірятко», «Створення родинного дерева», отримати юридичну консультацію, а також стали учасниками розіграшу подарункового сертифікату на сімейну фотосесію.

Також на святі було організовано фотозону, зону розваг з аніматорами, розпис хною та аквагрим, конкурс «Живий мікрофон», зону із солодощами, а також прогулянка на поні.

Загалом, свято відвідали близько 300 гостей – родин з Дарницького району та інших районів міста Києва.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.