Головна  →  Новини  →  21 червня 2018

Профорієнтаційний семінар для учнівської молоді з фізичними обмеженнями

Вибір професії є важливим, відповідальним і часто непростим кроком у житті кожної людини. Він впливає не тільки на рівень матеріальних доходів а й багато в чому задає спосіб життя, закладає на перспективу задоволеність людини собою і своєю долею. При наявності серйозних обмежень по здоров'ю та життєдіяльності люди неодноразово стикаються з труднощами на різних етапах: при виборі сфери професійної діяльності, виборі відповідного освітнього закладу, отриманні освіти, працевлаштуванні.

06 червня 2018 року в центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з фізичними обмеженнями фахівцем Дарницької районної філії КМЦЗ проведено профорієнтаційний (урок) семінар для учнівської молоді, який відвідали учні випускних класів з обмеженими можливостями.

Дарницькому центрі реабілітації стартував тренінг з профорієнтації в рамках якого відбулася зустріч фахівця служби зайнятості з однією із груп підлітків - майбутніх фахівців різних сфер діяльності.

Метою вказаного заходу було: надання дітям інформації про світ професій, допомога у їх професійному самовизначенні, надання випускникам інформації про вступ до навчальних закладів, особливості навчання у різних закладах. З великим захопленням проводилось обговорення вибраних професій.

В свою чергу діти отримали багато цікавої та корисної інформації: дізнались про формулу та правила вибору професії, основні помилки при виборі професії та визначили свої нахили за допомогою діагностичного тестування.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Антитерористичний центр при Службі безпеки України
     
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА