Головна  →  Новини  →  6 червня 2018

У Дарницькому районі відбуватиметься зйомка телеканалом «112» реаліті-шоу «Кандидат»

У Дарницькому районі відбуватиметься зйомка телеканалом «112» реаліті-шоу «Кандидат»

Сьогодні до Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації звернулася ініціативна група молодих осіб в рамках зйомки телеканалом «112» реаліті-шоу «Кандидат», що є унікальним соціально-політичним проектом з можливістю без корупції, компромісів із совістю стати народним депутатом України. Уперше, абсолютно прозоро країна буде спостерігати появу нового парламентарія з народу. Учасники вже пройшли відбірковий етап кастингу, на якому презентували власні законопроекти. Це реальний експеримент, адже людина, яка виграє, реально впливатиме на життя в цій країні. Одні учасники зосередилися на окремих, наприклад екологічних ініціативах.

Отже, завтра, 07 червня 2018 року, запрошуємо усіх бажаючих для участі у толоці разом з учасниками реаліті-шоу «Кандидат», що відбудеться о 10:00 год. у сквері на вул. Кошиця, 11.

Довідково інформуємо, що у кастингу взяли участь сто українців у віці від 18 років. Від студентів, блогерів і рок-музикантів до журналістів, громадських діячів та представників місцевого самоврядування. Проект дає шанс стати народним депутатом всім, хто захоплюється політикою.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Антитерористичний центр при Службі безпеки України
     
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА