Головна  →  Новини  →  1 червня 2018

Дитяче свято «Міні міс Дарниця-2018»

Дитяче свято «Міні міс Дарниця-2018»
Дитяче свято «Міні міс Дарниця-2018» відбулось сьогодні у Дарницькому районі міста Києва. Юні леді виборювали титул «Міні міс Дарниця-2018». 
Всі конкурсантки запам’яталися своєю неперевершеною красою, розумом, креативністю та безмежними талантами. Учасниці конкурсу проявили чудеса стійкості та цілеспрямованості, освоїли в короткі терміни основи дефіле, вразили всіх глядачів неперевершеним шармом та чарівністю. Нелегкий шлях подолали конкурсантки: дефіле у національному одязі «Діти України», візитівка, дефіле літної колекції 2018, дефіле у вечірніх сукнях.
Перемогу здобули усі, адже членам журі було дуже складно обирати серед дівчат.
Усі конкурсантки отримали корону та стрічку номінанта конкурсу. Організатори свята кожній з учасниць підготували солодкі подарунки та пам’ятні призи, створивши гарне свято.
Дівчата щасливі, батьки в захваті з відчуттями приємної втоми, адже допомогали створювати своїм дітям свято. Кожна з них уявляють себе моделями або принцесами у чудових сукнях з дивовижними зачісками і сьогодні мрія стала реальністю.
Дякуємо учасницям конкурсу «Міні міс Дарниця-2018», партнерам та співорганізаторам!!! Дитяче свято відбулось на хвилі радості, мрійливості та дівочих надій!!
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Антитерористичний центр при Службі безпеки України
     
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА