Головна  →  Новини  →  1 червня 2018

Діти – це найдорожчий скарб для кожної дарницької родини

Діти – це найдорожчий скарб для кожної дарницької родини

Сьогодні, Дарницький район, як і вся держава відзначає День захисту дітей. В Україні відзначається щорічно 1 червня з 1998 року. Наші діти – це майбутнє, наша радість і натхнення в усіх починаннях. Ваше покоління особливе, бо ви – генерація українців, яка народжена в незалежній державі. А це означає, що вам притаманне загострене почуття гідності і справедливості.

День захисту дітей - чудова нагода ще раз наголосити, що усі діти мають рівні права: на освіту, охорону здоров’я, відпочинок, дозвілля, свободу думки, совісті і релігії. Жодна дитина не може бути об’єктом незаконного втручання у здійснення її права на особисте та сімейне життя.

Поважати права дитини, ставити їх вище власних інтересів - обов’язок кожного дорослого. Органи влади, органи місцевого самоврядування, посадові особи усіх рівнів повинні піклуватись про добробут і безпеку дітей, ураховувати їх інтереси та потреби. Перед нами стоїть важливе завдання - виховати гідних громадян України: розумних, активних, упевнених у власних силах, з вірою у серці та глибоким внутрішнім світом.

Ми будуємо вільне суспільство — суспільство рівних можливостей, у якому кожна дитина почуватиметься впевнено. Ми твердо тримаємо курс на розбудову демократії, проводимо реформи в економіці, освіті, охороні здоров’я для того, щоб наші діти мали високі стандарти життя, отримували якісну освіту, медичну допомогу, могли розвивати свої здібності і таланти на території найбагатодітнішого району міста Києва - Дарницького.

Бажаю дітям рости здоровими, бути щирими, чесними, цілеспрямованими і наполегливими і втілювати свої мрії. 

Також висловлюю подяку батькам, учителям, вихователям та усім, хто присвятив своє життя дітям. Ваша місія є надзвичайно важливою.

 

Виконувач обов'язків голови                                                 П.ЗАХАРЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку