КМДА Київська міська державна адміністрація


26 квітня 2018

Міжнародний день пам’яті Чорнобиля!

Міжнародний день пам’яті Чорнобиля!

Шановні дарничани

26 квітня 1986 року сталася найбільша за масштабами та наслідками техногенна катастрофа двадцятого сторіччя - аварія на Чорнобильській АЕС, яка спустошила великі території українського Полісся, завдала нашому народові багато горя та важких випробувань.

Із болем у серці ми вкотре згадуємо про тих, хто, приборкуючи ядерну стихію, пожертвував собою заради порятунку мільйонів людей, захистив життя майбутніх поколінь. Добровольці з нашого району тієї квітучої весни теж пішли назустріч невідомості, хворобам та смерті. Тому болем відгукується Чорнобиль і в кожному з нас.

Ми поминаємо загиблих, які пішли з життя, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха. Ми щиро дякуємо живим героям, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки.  

Під соціальний захист держави взяті безпосередні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, найбільш вразливі верстви населення – діти, люди з обмеженими можливостями, громадяни, які проживають на забруднених радіонуклідами територіях.

Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії, від усього серця бажаємо вам та вашим родинам злагоди, здоров'я і благополуччя, багато щасливих днів! Нехай більше ніколи не спіткає нашу країну така біда як Чорнобиль!

 

З повагою

в.о. голови                                                                                   В.ЛОЗОВИЙ

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.