Головна  →  Новини  →  26 квітня 2018

Міжнародний день пам’яті Чорнобиля!

Міжнародний день пам’яті Чорнобиля!

Шановні дарничани

26 квітня 1986 року сталася найбільша за масштабами та наслідками техногенна катастрофа двадцятого сторіччя - аварія на Чорнобильській АЕС, яка спустошила великі території українського Полісся, завдала нашому народові багато горя та важких випробувань.

Із болем у серці ми вкотре згадуємо про тих, хто, приборкуючи ядерну стихію, пожертвував собою заради порятунку мільйонів людей, захистив життя майбутніх поколінь. Добровольці з нашого району тієї квітучої весни теж пішли назустріч невідомості, хворобам та смерті. Тому болем відгукується Чорнобиль і в кожному з нас.

Ми поминаємо загиблих, які пішли з життя, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха. Ми щиро дякуємо живим героям, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки.  

Під соціальний захист держави взяті безпосередні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, найбільш вразливі верстви населення – діти, люди з обмеженими можливостями, громадяни, які проживають на забруднених радіонуклідами територіях.

Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії, від усього серця бажаємо вам та вашим родинам злагоди, здоров'я і благополуччя, багато щасливих днів! Нехай більше ніколи не спіткає нашу країну така біда як Чорнобиль!

 

З повагою

в.о. голови                                                                                   В.ЛОЗОВИЙ

 

Перейти до спискуВерсiя для друку