Головна  →  Новини  →  10 квітня 2018

Урочисті проводи дарницьких призовників до лав Збройних Сил України

Урочисті проводи дарницьких призовників до лав Збройних Сил України

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Сьогодні в районному військовому комісаріаті по вул. Бориспільській відбулися урочисті проводи призовників  весняного призову 2018 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Цього теплого весняного дня щоб провести хлопців в залі зібралися батьки, родичі, численні друзі, подруги та кохані тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Відкриваючи захід військовий комісар Дарницького районного військового комісаріату В.ЧЕКАЛЕНКО, звертаючись до присутніх зазначив, що до захисту Батьківщини першими приєднаються  12 найкращих синів Дарниці.

У своєму виступі військовий комісар одразу заспокоїв мешканців Дарницького району, зауваживши, що призову підлягають виключно чоловіки призивного віку 1990 – 1997 року народження. Водночас, жодний з них не потрапить до зони АТО.

Із напутніми словами комісар звернувся до призовників зазначивши, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловив свої переконання, що перебування в армії надасть їм впевненості, мужності та підвищення фізичного стану .

Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступили керівник апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації М.КАЛАШНИК, який побажав юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.

У своїх виступах керівники зазначали, що служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією, що перед хлопцями нелегке випробування, але саме армія допоможе їм зміцнити свій дух і тіло. А ще побажали, щоб той час, який хлопці там проведуть, не пройшов для них марно, щоб вони збагатились новими знаннями і обов’язково новими друзями. У ході церемонії новобранцям вручили військові квитки. Благословив завтрашніх солдатів на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя настоятель Свято-Ольгинської парафії отець Всеволод, який окропив хлопців свяченою водою. До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися вихованці дитячого ясла-садочку Дарницького району, які подарували присутнім чудові вірші. На згадку про цю хвилюючу мить зроблено колективне фото.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Антитерористичний центр при Службі безпеки України
     
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА