Кияни-учасники АТО можуть проходити позачергові медичні обстеження

Кияни-учасники АТО можуть проходити позачергові медичні обстеження

Щосуботи кияни-учасники АТО можуть за направленнями проходити позачергові обстеження у Київському міському консультативно-діагностичному центрі. Відповідний наказ підписано у Департаменті охорони здоров’я. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

За словами директора Департаменту Валентини Гінзбург, така можливість існує з листопада минулого року, і нею користуються учасники антитерористичної операції, які мешкають у столиці.

Безумовно, кожен із наших захисників може будь-коли прийти у будь-який медичний заклад. Проте для зручності було прийняте рішення виділити для їх обслуговування ще й окремий день. Гадаю, що така додаткова можливість сприятиме ранньому виявленню, профілактиці захворювань, і взагалі – здоров’ю людей, які ризикували та продовжують ризикувати своїм життям заради миру в нашій країні, – наголосила Валентина Гінзбург.

Вона також нагадала, що в столиці на базі Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни працює Реабілітаційний центр мультидисциплінарного профілю для надання медичної та реабілітаційної допомоги учасникам антитерористичної операції з ураженням нервової системи, посттравматичними ураженнями опорно-рухового апарату, зокрема, хворим, які отримали спінальну травму або психосоматичні розлади внаслідок психотравми.

- Минулого року в Центрі проліковано 660 учасників АТО. Усього ж у комунальних закладах охорони здоров’я протягом 2017 року обстежено та проліковано понад 5 тисяч осіб, постраждалих у зоні проведення антитерористичної операції, – розповіла Валентина Гінзбург.

Перейти до спискуВерсiя для друку