Головна  →  Новини  →  20 грудня 2017

Дарницький район засипало святковим настроєм

Дарницький район засипало святковим настроєм

Сьогодні, в приміщенні Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації відбулося урочисте відкриття вітальні Святого Миколая.

Переповнена дитячим сміхом концертна зала, порадувала гостей заходу сучасною театралізованої виставою, а також не залишила жодного маленького дарничанина без смачного подарунка.

З теплими словами до гостей свята звернувся керівник апарату Дарницької РДА Микола Калашник. З побажаннями миру, добра, міцного здоров’я та радісних різдвяних свят він запросив дітей кликати своїх друзів, зустрічатися, фотографуватися зі Святим Миколаєм, порадувати його своїм улюбленим віршем та отримати солодкі подарунки – аж до 12 січня 2018 року у приміщенні Дарницької адміністрації.

На урочистість завітав і сам Святий Миколай аби усім побажати добра, здоров’я, миру Україні, дітям - бути чемними, розумними, слухатися старших. А далі - малеча веселилася навколо ялинки, водили з Миколаєм хороводи, співали пісень, розповідали вірші. Всім присутнім день запам’ятався гарним настроєм та неповторними враженнями.

Юні дарничани з батьками переглянули театралізовану виставу за участі артистів Палацу культури «Дарниця».

Захід відбувся за підтримки депутата Київської міської ради Володимира Гончарова.

Також запрошуємо всіх на головну ялинку нашого Дарницького району (до Парку воїнів інтернаціоналістів), яка буде дарувати нам святковий настрій в цю святкову пору. 

Перейти до спискуВерсiя для друку